Zjistit maximální hypoteční úvěr

Great!
The password must contain at least 6 characters!

Kalkulačka v číslech

0
Poslední srovnání

0 mld. Kč
Objem zrealizovaných úvěrů

0
Počet našich klientů


Průměrně klientovi ušetříme

Srovnávané banky

Proč s námi

Komplexní srovnání
napříč trhem

Máme pro Vás
neveřejné nabídky

Zkušenosti v oboru
více než 26 let

Umíme poradit
s nestandardními případy

Certifikovaní
specialisté

Šetříme Váš čas
i náklady

Klienti o nás říkají

36

Na společnost Hypoklik, konkrétně na finanční poradkyni paní Bc. Kateřinou Martinkovou jsem se poprvé obrátila v roce 2018 na doporučení mé známe, a to se žádosti o pomoc v získání hypotečního úvěru. Paní Martinková se ihned mého případu ujala a okamžitě začala s poskytováním poradenských služeb v předmětné věci. Byla jsem mile překvapená. Nejen první dojmy, ale i výsledek naší spolupráce byly perfektní. Vše bylo rychlé a hlavně úspěšně vyřešeno. Lidský a velice profesionální přistup paní Martinkové a její poradenských služeb v oblasti financování mohu jen vřele doporučit!

Číst dále


Mgr. Julie K., Praha

Spolupráce s panem Tomášem Havelkou, zastupujícího mě a manžela v refinancování naší hypotéky bylo velice vstřícné a profesionální. Vše bylo vyřízeno k naší plné spokojenosti. Těšíme se na další budoucí spolupráci!

Číst dále


Zdeněk a Pavla V., Praha

Paní Jana Jelínkova nám dělala 2 hypoteční úvěry – na dům a na investiční byt. V obouch případech jsme byli nadmíru spokojeni. V prvním případě nám sloučila dohromady 2 produkty a snížila úrok, a ve druhém jsme na hypotéční úvěr, kvůli naší složité situaci (Manžel je Němec pracující v Rakousku), dosáhli pouze díky její naproste kompetenci, vynikajícímu přehledu a pracovním zkušenostem. Paní Jelínkovou bych určitě všem doporučila. Je vynikající odborník, a je velice profesionální a schopná.

Číst dále


Astrid H., Mikulov

Výborná komunikace s paní Exnerovou! Profesionální přístup, vyjednala super podmínky. Vždy nás ochotně informovala o veškerých krocích a zajistila podpis úvěrových smluv přímo v místě sídla společnosti.

Číst dále


Vojtěch V., Valašské Meziříčí

S panem Liškou jsme řešili složitý případ financování nemovitosti, kdy jsme nepochodili ani v bance. Nejen že pan Liška přišel s řešením, ale také celý proces dotáhl do zdárného konce, a to vše v jednom měsíci. Konečně jsme mohli začít bydlet v novém bytě. Za skvělou práci dodatečně děkujeme.

Číst dále


Lubomír P., Třebenice

Jestli hledáte toho správného finančního poradce, určitě se obraťte na pana Pavla Šimků. Pomáhal nám s hypotékou na koupi bytu v Praze a stavbu chaty. Zkušeně nás vedl celým procesem včetně všech pojistek. S jeho prací jsme byli s manželkou velmi spokojeni. Bylo vidět, že ve svém oboru má bohaté zkušenosti, které dokáže náležitě využít a informace klientovi podat tak, aby jim porozuměl. Pana Šimků jako finančního poradce doporučujeme i ostatním.

Číst dále


Jaroslav S., Praha

S panem Mgr. Martinem Peťovským spolupracuji v oblasti hypoték již několik let. Jeho služby a vymyšlení alternativních možností, jak získat jednotlivé hypotečních úvěry na financování mých investičních záměrů bylo vždy perfektní. Nejvíce oceňuji fakt, že po těch několika letech spolupráce v dnešní době, kdy je pro klienty čím dál těžší získat hypoteční úvěr mám někoho na koho se mohu 100% spolehnout, že udělá maximum proto, abych úvěr získal. Zároveň oceňuji i fakt, že je schopen v některých případech velmi rychle posoudit, zda je obchodní případ řešitelný nebo ne a já tak nemusím ztrácet čas s obchody, které by z nějakého důvodu nebylo možné přes hypoteční úvěr financovat.

Číst dále


Mgr. Erik Š., Praha

S panem Bartošem spolupracujeme už nějakou dobu jako s naším rodinným finančním poradcem. Proto, když jsme po jeho doporučení společně vymýšleli naši finanční strategii, refinancování naší hypotéky byla jedním z kroků k dobrému vybalancování našeho plánu. Nejsme lidi, kteří by se chtěli dopodrobna zabývat všemi aspekty, které jsou spojené se všemi nutnými kroky. Proto potřebujeme spolehlivého partnera, a to určitě pan Petr Bartoš je. Je to člověk, se kterým se dobře buduje důvěra, protože správně kombinuje vstřícný přístup a komunikaci, která je ale zároveň podložena daty a výsledky. Celý proces refinancování hypotéky byl tím pádem z našeho pohledu pouze o našem dodání správných podkladů a schůzce v bance. Zbytek komunikace, přípravy variant, smlouvy atd. byl vyřízen za nás, a to nám ušetřilo čas a energii. V dnešní době, kdy je často obtížné vyvážit práci, osobní život a jednání s úřady, je určitě dobrým řešením využít služeb a pomoci někoho spolehlivého jako je pan Petr Bartoš.

Číst dále


Martin S., Praha

Pan Fabíny nás bezpečně provedl úskalími vyřizování hypotéky přes výběr banky a následně celou administrativu úvěru až k podpisu smlouvy, prostě od A do Z. Jeho služby a rady nám ušetřily čas i pomohly vyřešit různé komplikace, které prostě vždy nastanou, i když se to nezdá. Doporučuji.

Číst dále


Tomáš A., Brno

Chtěl bych vám tímto poděkovat za hladké vyřízení mé hypotéky. Byl sem s Vašimi službami a profesionálním přístupem nad míru spokojen.

Číst dále


Lukáš A., Praha

Jako OSVČ jsem hypotéku považovala za špatně dostupnou, ne-li nedostupnou vzhledem k cenám bytů v Praze. Paní Zuzka mě hned vyvedla z omylu a poradila banku, kde mi budou umět pomoci. Ušetřila jsem díky ní spoustu času a určitě i nervů a dneska už bydlím ve vlastním.

Číst dále


Martina K., Praha

Měla jsem velký problém sehnat hypotéku řešila jsem to přes půl roku a bohužel bez úspěchu. Pak jsem získala kontakt na hypotečního specialistu a vše šlo rychle a úspěšně bez komplikací.

Číst dále


Lucie H., Praha

Moc díky za pomoc při vyřízení hypotéky. Hypoteční specialista mi velmi pomohl. Předal mně informace ušité na míru, vyřídil mi spoustu papírů, a to vždy v nejkratším možném čase.

Číst dále


Marie M., Mikulov

Financování nemovitosti úvěrem muselo proběhnout na firmu. Pana Lišku čekal nelehký úkol. Každopádně se s ním popasoval naprosto skvěle a po 4 měsících je nemovitost přepsaná na mou společnost. Během těch 4 měsíců proběhlo desítky telefonátů, emailů a pan Liška mi byl vždy schopen poradit a zároveň pomoci k úspěšnému dokončení nákupu. Během té doby jsem měl od pana Lišky komplet průřez celým trhem mého individuálního požadavku a mohl jsem se v klidu rozhodnout. Nyní již plánuji rekonstrukci a panu Liškovi moc děkuji za fantastický servis, který se dnes jen tak nevidí.

Číst dále


Petr P., Praha

Perfektní služby! Paní Katka nám pomohla vyřídit hypotéku, refinancovat další hypotéku. Všechno proběhlo neskutečně rychle, od rozhodnutí, že chceme do nového, trvalo vše pouhý měsíc a půl. Dávala nám skvělé rady při výběru nemovitosti, vysvětlila všechny pojmy a čísla, kterým jsme nerozuměli a o veškeré papírování se s přehledem postarala za nás. Od té doby se obracíme ohledně finančních záležitostí jen na Katku. Jsme vděční za její pomoc, lidský přístup a profesionalitu, kterou do své práce vkládá. Mimo jiné jsme Katku doporučili mnoha známým a všichni si poskytnutý servis a jednání nemohli vynachválit. Tímto moc děkujeme!

Číst dále


Tereza a Petr K., Praha

Pan Pavel Šimků mi zajišťoval zprostředkování hypotéky na rodinný dům. Komunikace s ním byla vždy perfektní a vše vyřizoval obratem. Vyhledal mi nejvýhodnější banku s nejlepší úrokovou sazbou, připravil všechny podklady a vše ohlídal, aby byla hypotéka vyřízena v krátkém čase. Velice jsem ocenila, že podkladů pro vyřízení hypotéky nebylo mnoho. Pana Šimků mohu jen doporučit!

Číst dále


Monika N., Praha

S panem Petrem Bartošem jsme s manželkou ve spolupráci již řadu let. Za tuto dobu se nám vždy věnuje s maximální péčí. Vždy nám dobře poradí a vše vysvětlí. Naposledy jsme využili jeho služeb při sjednání hypotečního úvěru u UniCredit Bank a.s. Měli jsme možnost využít služeb hypotečního poradce od realitní společnosti, nicméně jsme věděli, že je to na delší časový úsek a nedokázali jsme si představit spolupracovat s někým jiným než s p. Bartošem, který je již po těch letech jak rodinný přítel. Kdykoliv nám byl nápomocný a toopravdu ve dne, v noci. Velice si vážíme Vaši pomoci a budeme se těšit na další spolupráci.

Číst dále


Lukáš I., Praha

Spolupracuji s panem Fabínym už od roku 2011. Za tu dobu pro mne vyřídil několik hypoték. Vždy mi předal maximální množství  informací a to jednoduše, srozumitelně a pravdivě. Jelikož jsem podnikatel a mám málo času, tak za mne vyřídil a vyběhal většinu věcí. Na jeho práci a sliby jsem se mohl vždy plně spolehnout. Jeho osobitý a lidský přístup můžu jenom doporučit v dnešní době se jen tak nevidí, protože důvěra je na této pozici velmi důležitá a tu má plnou! 

Číst dále


Roman N., Brno

Vše proběhlo bez problémů. Poradce za nás vyřídil veškerou administrativu i návrhy na vklad na katastr a pomohl nám zorientovat se v informacích.

Číst dále


Kateřina P. a Lukáš Ch., Vestec Praha - západ

Vše proběhlo hladce. Poradce za nás vyřídil veškerou administrativu.

Číst dále


Rudolf a Petra P., Jílové u Prahy

Poradce za nás vyřídil veškerou administrativu a komunikoval za nás s bankou, byli jsme pouze na podpise v bance za doprovodu poradce.

Číst dále


Vojtěch a Zdenka V., Hutisko Solanec

Jediné, co hypoteční specialista neumí je platit hypotéku za Vás :-)

Číst dále


Veronika Z., Praha

Se slečnou Kateřinou Martinkovou spolupracujeme již od roku 2015. Zařizovala nám hypotéku a od té doby jsme stále v kontaktu. Vždy byla ochotná zodpovědět veškeré otázky a rychle vyřídila vše co jsme potřebovali. Informace nám vždy předala jasně a vše srozumitelně předala, tak aby to pro nás bylo co nejjednodušší. Moc si vážíme toho, že jsme se vždycky mohli na paní Kateřinu spolehnout. Pokud jsme to nemohli z pracovních důvodů zařídit, byla moc ochotná za nás vše vyběhat a vyřídit. Za její ochotný, příjemný přístup jsme ji vděční a za to, že ji máme.  

Číst dále


Anna K., Kutná Hora

Kateřina je velmi ochotná a pracovitá finanční poradkyně. Významně mi pomohla v zařizování mé první hypotéky. Přišla s nejvýhodnější nabídkou, která se na trhu v danou dobu dala sjednat a doslova "vyběhala" všechny potřebné dokumenty a tím mi ušetřila spousty času a energie, kdy z mé strany už akorát zbylo podepsat vše potřebné. S Kateřinou je snadná domluva a vždy se snaží vyjít vstříc mým požadavkům. Těším se na další spolupráci a její poradenské služby mohu vřele doporučit!  

Číst dále


Ing. arch. Jiří P., Olomouc

Ještě jednou bych chtěl poděkovat za pomoc při koupi nemovitosti a zařízení hypotéky. Osobně bych nečekal, že to proběhne tak rychle a absolutně bez problému. Líbila se mi Vaše aktivita, kde po nalezení našeho vysněného domu jste se o všechno postaral a ušetřil nám spoustu času, peněz a starostí.

Číst dále


Marek P., Neratovice

S panem Šimků spolupracuji, jako se svým finančním poradce cca 10 let. Za tu dobu jsem s jeho službami maximálně spokojený a doporučuji jej i svým přátelům. Stará se o veškeré finanční náležitosti mé rodiny (pojištění majetku, auta, domu, bytu, životní, penzijní připojištění a spořící účet.) Vždy pečlivě provede analýzu mých potřeb a navrhne pro mě nejvýhodnější produkt. Konečné rozhodnutí je ve finále vždy na mém rozhodnutí. Když jsem se před 18 měsíci rozhodl pro koupi nového bytu, poskytl mně maximální podporu při orientaci v právních okolnostech koupě a poté i následného prodeje bytu. Pro první rok našel hypoteční úvěr, který byl o dost nižší než průměr. Správně mi navrhl i délku fixace. Při refinancování po roce pět nalezl nejvhodnější finanční produkt a ten mi pomohl zajistit. I při fixaci na 10 let byl úrok o 0,2 % nižší než národní průměr pro 5letou fixaci. S jeho prací jsem maximálně spokojen. Je to člověk, jemuž v oblasti financí absolutně důvěřuji.

Číst dále


Ing. Bc. Václav N, Ph.D., Praha

Se službami pana Mgr. Martina Peťovského jsem byl nadmíru spokojen. Kromě empatického a kultivovaného vystupování, oceňuji zejména profesionální přístup. Informace, které jsem od něho po celou dobu dostával byly vždy relevantní a srozumitelné. Zpočátku jsem oslovil několik specialistů z konkrétních finančních ústavů a zjistil jsem, že má situace ohledně žádostí o poskytnutí hypotečního úvěru nebude zcela jednoduchá a vše nasvědčovalo tomu, že nakonec neuspěji. Následná jednání s panem Peťovským mně přinesly nejen mnohem jasnější povědomí o celé problematice, ale hlavně se ukázalo hned několik variant, jak s žádostí uspět. Najít optimální řešení se již zdálo být snadné. Největší pomocí, a především úsporou mého času, byl jeho servis týkající se zajištění a kompletace všech potřebných dokumentů. Veškeré informace ohledně termínů byly přesné a organizace úkonů vyžadujících mou součinnost, včetně podpisu hypoteční smlouvy, byly pečlivě naplánovány a proběhly perfektně. Dnes vím, že se pan Peťovský významnou měrou zasloužil o realizaci mých plánů týkajících se financování bydlení pro mě a mou rodinu. V současné době využívám jeho poradenských služeb i v oblasti investic a pojištění. Na mé doporučení využilo jeho služeb několik mých známých a dostalo sem i zpět pouze kladných referencí. V dnešním uspěchaném světě, plným zavádějících reklam, neúplných či zmatečných informací, je více než praktické vědět na koho se s důvěrou obrátit.

Číst dále


Mgr. Filip B., Praha

Letos jsme žádali o hypotéku na stavbu domu a vyřizoval ji s námi pan Mgr. Štefan Fabíny. Oceňujeme jeho profesionální přístup, komunikaci a ochotu řešit danou situaci. Vše proběhlo rychle a hladce. Můžeme jen doporučit.

Číst dále


Václav K., Žďár nad Sázavou

Velmi pro klientský a lidský přístup, kdy se pan Štefan snaží vždy nalézt nejlepší řešení pro klienta. Velice oceňuji, že mi poskytl jasné informace a nepoužíval oblíbenou taktiku makléřů: "Tento benefit umím jenom já a zdarma." Pana Štefana doporučuji všem zájemcům o hypotéku. Ať se daří!

Číst dále


Dan B., Brno

Pana Fabínyho jsme poznali na základě doporučení našeho kamaráda. To pro nás bylo počáteční zárukou, která se naplnila na 100 %. Pan Fabíny je velice příjemný a laskavý člověk. Má skvělý osobní přístup, ochotu a je na něj 100% spolehnutí. Jsme velice rádi, že nám pomáhá a vždy přijde s nejlepším finančním řešením. Za to mu moc děkujeme a chceme ho doporučit všem, kteří potřebují poradit ve světě financí.

Číst dále


Robert J., Velká Bíteš

Byli jsme velice spokojeni se zařízením naší hypotéky, nejen že jednání je velmi přátelské ale i pomoc s vyřízením veškerého papírování ve kterém se nevyznáme bylo velkou výhodou. Pan Havelka nám pomohl dosáhnout našeho snu a k tomu nám vždy dobře poradil i s vhodným pojištěním. Co se týče finanční stránky, vždy se nejdřív poradíme s panem Havelkou, a až pak jednáme. A proto ho doporučujeme a dál doporučovat budeme. Děkujeme!

Číst dále


Roman M., Lysá nad Labem

S panem Havelkou spolupracujeme již delší dobu. Zajistil nám nejlepší hypotéku na trhu. Pomohl vybrat pojištění domu i rodiny. I po sjednání má zájem o klienta. Pan Havelka má ke klientovi profesionální přístup!

Číst dále


Marie H., Řitka

Slečna Zuzana Plicková se mi o finance stará již řadu let, za poslední dobu mně pomohla vyřešit i bydlení .... postarala se o prodej bytu, zároveň o koupi pozemku a následně financovaní stavby, výhodnou hypotékou. Díky ní nyní bydlím!

Číst dále


Ondřej N., Veleň Praha - východ

Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za skvěle odvedenou práci při realizaci refinancování naší hypotéky. První schůzkou jste si získal naši důvěru. Vámi navržený produkt byl přesně dle našich představ. Ještě jednou děkujeme, rádi si u vás necháme zpracovat i jiné finanční produkty. Všude Vás doporučujeme, děkujeme!  

Číst dále


Martin B., Teplice

Za paní Martinkovou jsme přišli, když jsme potřebovali zařídit hypotéku na byt. Nejen, že vše zařídila tak, že člověk mohl pouze přijít a beze strachu podepsat smlouvu, ale byla schopná zařídit výborně podmínky, které bychom si sami nesjednali, a to nejen u hypotéky, ale i u navazujících produktů. Všechno je schopna zařídit velmi rychle. Připravila pro nás velmi přehledné srovnání jednotlivých nabídek, ze kterých jsme společně vybrali pro nás tu nejlepší. Jednání s ní je příjemné, všechno ochotně vysvětlí klidně i opakovaně. Moc nám vše při zařizování hypotéky ulehčila (provedla nás celým procesem nákupu bytu od výběru, přes banku, až po vklad na katastr). Určitě bychom se na ni obrátili znovu a už jsme ji i několika lidem doporučili. Tak držíme palce!

Číst dále


Vláďa a Dana, Praha

Ke spolupráci s panem Janem Tučkem jsem se dostal před více než dvěmi lety na doporučení svého známého, který "využívá služeb" pana Tučka již déle než deset let. V té době jsem potřeboval udělat "pořádek" ve svých financích, pojistkách a úvěrech. Po prvotním kontaktu jsem byl přesvědčen, že jsem údělal správně. Profesionální přístup, domluva vždy platila, opakované schůzky, rozbory situace do posledního detailu, návrhy řešení finančních situací - vše bez jediné vady. V současné době se scházíme pravidelně několikrát ročně. Nově vzniklé situace řešíme vždy dle mých představ a požadavků, které jsou ale koordinovány perfektním přehledem pana Tučka o investičním a finančním trhu. Když to takto půjde dále, na stáří bych měl být finančne zajištěn. Pana Tučka jsem již doporučil i svým známým a vřele doporučuji i Vám!  

Číst dále


MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D., Ostrava

Co obnáší první schůzka s hypotečním poradcem a na co se připravit?

Vydáno 13.11.2019 7 minut

 • Jak probíhá první schůzka s hypotečním poradcem a v čem mít jasno před setkáním
 • Co si vzít s sebou na první schůzku
 • Ptejte se! Otázky na hypotečního poradce
 • Číst dále

Jak nekoupit rodinný dům v prvních 20ti minutách

Vydáno 05.11.2019 5 minut

 • Prověření nemovitosti a lokality před koupí
 • Držte své emoce na uzdě
 • Co při koupi rodinného domu zjišťujeme
 • Číst dále

Kde dostanu nejlepší podmínky?

Vydáno 28.10.2019 2 minuty

 • Změna banky nemusí znamenat zhoršení nabídnutých podmínek
 • V jedné bance rizikový klient, v druhé jsme se dohodli
 • Analýzu podmínek přenechejte odborníkovi
 • Číst dále